wtorek, 4 sierpnia 2015

Nie daj się złapać dziewczyno!

Słuchawki w uszach, smartphone w ręce, otwarta torebka... Ogarniasz co się dzieje?


O Twoje bezpieczeństwo nikt nie zadba lepiej niż Ty sama. Podczas wakacji spędzaj czas beztrosko ale nie bezmyślnie. Gdy ćwiczysz, biegasz, spacerujesz na zewnątrz patrz co się dzieje wokół Ciebie. 

Obejrzyj filmik i napisz komentarz. O samoobronie możesz przeczytać w artykule SAMOOBRONA DLA KOBIET.

Dobry wpis? Wciśnij lajka, udostępnij - wielkie DZIĘKI :)

6 komentarzy:

 1. Bardzo ważny temat! Świetnie, że nim się zajęłaś. Wszystko ładnie, pięknie jak to się mówi. Ale warto myśleć (i jednak mieć ograniczone zaufanie do nieznajomych)...nie tylko podczas wakacji ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Myślę, że trzeba o tym przypominać. A także zachęcać (szczególnie kobiety)by były bardziej zaradne. Być może dawniej to mężczyzna załatwiał sprawy bezpieczeństwa, ale w dzisiejszych czasach dawny "kodeks obowiązków" mężczyzn i kobiet został zatarty i tym bardziej musimy sami (jako ludzie) myśleć o swoim zdrowiu i bezpieczeństwie, a także o tym by potrafić poradzic sobie w wielu sytuacjach.

   Usuń
 2. No tak myślenie nie boli, a sporo kobiet, ba zresztą jak wielu ludzi myśli, że złe rzeczy to spotykają innych nie ich.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Ty też sporo śmigasz w różnych środowiskach i też z pewnością obserwujesz nagminnie bezmyślność wielu osób. A przecież wielu zdarzeń (niekoniecznie napadów) można uniknąć, wystarczy włączyć myślenie :) Hejka SZPINACZKU, dzięki za komenta :)

   Usuń
 3. Bardzo ważny temat, ale czasami o nim zapominały..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bezpieczeństwo to podstawa, bez poczucia, że jest bezpiecznie beztroska nie ma racji bytu :)

   Usuń

Dzięki za komentarz. Tu liczy się Twoje zdanie.