poniedziałek, 8 lutego 2016

Rób SWOJE = Nie idź za tłumem.

Ostatnim czasem za rzadko udzielam się na blogu, a to z racji moich działań również w innym miejscach w internecie. Zapraszam Was na moją stronę: G-COMBAT.PL, oraz na profil FACEBOOKOWY i YouTUBE, gdzie znajdziecie aktualności - jeśli tutaj by ich dawno nie było :)

Poniżej filmik z cyklu Lifestylowo-Outdoorowo nagrany spontanicznie w piękny słoneczny dzień. Motywacji nigdy dość ! JOOOŁ :)


Podążanie za utartym schematem jest bezpieczne , ale czy twórcze i odkrywcze? Z pewnością nie daje możliwości poznania i odnalezienia swoistego i niepowtarzalnego wewnętrznego głosu.  Tylko podążanie za nim powoduje, że jesteśmy szczęśliwi. Dlaczego? Dlatego, że nie działamy wbrew sobie, nie jesteśmy rozerwani na kawałki i sami decydujemy co jest dla nas najlepsze. Bo któż może to wiedzieć lepiej niż my sami?

Wewnętrzny głos to stan FLOW, który płynie w nas a my czujemy się jak dzieciak, działając w niepowtarzalny dla nikogo sposób. Żyjąc w ten sposób nie pozwolimy sobie na nie dbanie o swoje zdrowie, nie pozwolimy sobie na negatywne emocje i doświadczanie niekorzystnych zdarzeń.

Dlaczego? Bo gdy jesteśmy wypełnieni pozytywną energią płynącą z prawdziwych nas - na nic innego nie ma już miejsca. I tego się trzymajmy!

Rób Swoje, bądź sobą, Motywacja do działania, motywacja. stan FLOW, pozytywna energia


Być może ten wpis powinien znaleźć się na innym moim blogu: SIŁA RÓWNOWAGI. Ale zamieszczam go tutaj :)

Dobry wpis? Wciśnij lajka, udostępnij - wielkie DZIĘKI :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dzięki za komentarz. Tu liczy się Twoje zdanie.