poniedziałek, 31 sierpnia 2015

WŁÓŻ IGNITE XT, PODPISZ PAKT I STAŃ SIĘ SZYBSZY

Dzisiaj o tym jak jeszcze bardziej podkręcić swoje możliwości, zmotywować się na treningu by osiągać maksymalne rezultaty. Bardzo ciekawe i godne polecenia znalezisko w postaci aplikacji, które proponuje firma PUMA. Ale także najnowsza kolekcja ubrań tego producenta.


Kiedy w półfinale lekkoatletycznych mistrzostw świata w Pekinie rekordzista globu, Usain Bolt, na 30 metrów przed metą biegł w połowie stawki, środowisko biegowe zamarło. Ostatni fragment wystarczył mu jednak, żeby przegonić rywali, wygrać swój bieg, a w finale znów triumfować pozostawiając resztę świata w tyle. Nie stałoby się tak jednak bez katorżniczego treningu, do którego codziennie podchodzi z pełną starannością. I to #nomatterwhat (tłum. #nieważneco). Pomaga mu w tym PUMA, podążając za dewizą „Forever Faster” i motywując do bycia jeszcze szybszym. Tej jesieni, wypuszczając na rynek nową kolekcję IGNITE XT, PUMA zadaje też pytanie: „Dlaczego trenujesz?” i wyzywa pojedyncze osoby oraz całe zespoły do włożenia jeszcze większej energii w trening.Nacisk PUMY na trening nie jest celem ostatecznym, ale środkiem do wyciągnięcia z siebie maksimum i podniesienia poprzeczki. Im więcej energii włożysz, tym więcej do ciebie wróci. Trening PUMY zamienia wymówki na endorfiny i stawia cel - bycie szybszym, silniejszym, twardszym. „No matter what”.


- Treningi są bardzo ważne. Nie rozumiem, jak niektórzy ludzie nie potrafią zrozumieć, ile pracy jest potrzebne, żeby dojść do formy, która pozwoli ci na rywalizację na mistrzowskiej scenie. To mnóstwo godzin pracy na bieżni oraz na siłowni. Na bieżni może to wyglądać na coś prostego, ale stoi za tym ogrom pracy – powiedział na konferencji przed rozpoczęciem mistrzostw Świata Usain Bolt.Wcielając kampanię w życie, PUMA wykorzystała filmy dokumentalne z udziałem swoich ambasadorów: najszybszego człowieka na świecie - Usaina Bolta, wielokrotnie nagradzaną platynową płytą artystkę – Rihannę, świetnego napastnika Sergio Agüero czy klub piłkarski Arsenal Londyn. Publikowane przez cztery tygodnie krótkie filmiki pozwalają zajrzeć do sal treningowych naszych bohaterów, aby upewnić się, iż nieustannie są oni w formie. Dzięki temu mamy możliwość poznać ich motywację do nieustannego rozwoju. Poznamy źródło, z którego czerpią energię, radość i pasję. Wspiera ich najnowsze dzieło PUMY spod znaku IGNITE: IGNITE XT. Najnowsze buty do treningu pomagają skumulować energię podczas ćwiczeń i pomagają przetrwać wymagające treningi.


- Jest wiele rzeczy, które mogą komuś pomóc biegać szybciej – kondycja, siła, szybkość, moc, technika itd. To nie jest tylko jeden czynnik. Chcąc poprawić wszystkie te rzeczy, trzeba trenować na różne sposoby – zauważył w wywiadzie dla PUMY Usain Bolt.Do zróżnicowanego treningu nakłania nowa odsłona aplikacji treningowej PUMATRAC. Teraz PUMA proponuje wam „pakt” (PACT), po którego podpisaniu obie strony wygrywają. Aby popchnąć was do jeszcze bardziej wytężonego wysiłku, aplikacja się zmienia, proponując więcej sportów, więcej funkcji i jeszcze więcej możliwości, aby ułatwić i urozmaicić wasz trening. Wasza „umowa” z PUMĄ pozwala też wyznaczać cele samodzielnie. Dzięki temu, użytkownicy dostają pełną kontrolę nad swoimi postępami i mogą dostosować zadania do swoich możliwości. Wyniki można także udostępniać za pośrednictwem mediów społecznościowych. PACT ukaże przy tym ambasadorów marki PUMA, którzy będą inspirować i nakłaniać klientów marki do coraz cięższego treningu, #NieWazneCo.
Platforma PUMA PACT jest dostępna poprzez aplikację PUMATRAC i na stronie: puma.com/training. Po więcej informacji na temat PUMA Training oraz nowych butów IGNITE XT, zapraszam na puma.com/training.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dzięki za komentarz. Tu liczy się Twoje zdanie.